Natyclean Natyclean Natyclean
Natyclean Natyclean Natyclean

BREAKING NEWS: Marian Neacşu, fost a fost numit vicepreşedinte al ANRE

Laurentiu Ion, 26 iunie 2019, Ora 18:58

  • print
  • |
victor-nicolae-bogdan-46782-47034-1.jpg BREAKING NEWS

Fostul secretar general al PSD Marian Neacşu, membru al Pro România, a fost votat miercuri, în plenul reunit al Camerei Deputaţilor şi Senatului, în funcţia de vicepreşedinte al Autorităţii Naţionale pentru Reglementarea în domeniul Energiei (ANRE).

ANRE

În plenul reunit 262 de deputaţi şi senatori au votat în favoarea numirii lui Neacşu în această funcţie.

Senatorul PSD Gheorghe Marin, preşedintele Comisiei de Energie a declarat, miercuri, după şedinţa comisiilor de specialitate din Camera Deputaţilor şi Senat că Marian Neacşu a primit un raport de validare pentru funcţia de vicepreşedinte al ANRE.

Pentru această funcţie s-au mai înscris doi candidaţi: Gabriela Moroianu şi Costin Mihai Păun, care au fost respinşi prin vot de comisii.

Natyclean

 

EDITORIAL

Deputatul Nicolae Păun : Lăsați în pace medicii, polițiștii, jandarmii, pompierii, elevii și studenții, coafezele, frizerii și băbuțele din piețe! Aici sunt pierderile României!

STIRI RECENTE

FACEBOOK

ARHIVA

NEWSLETTER

Introduceti emailul dvs. mai jos pentru a primi ultimele stiri de pe site-ul Mesagerul.org.ro

Natyclean
23:26
BREAKING NEWS:

Sectorul 5 înflorește . Primarul Cristian Popescu Piedone a scos directorii în stradă și a dat startul campaniei de primăvară